Pokud chcete vidět V.I.P. nabídku o 48 hodin dříve než ostatní a využívat výhody mých stránek, jednoduše se zaregistrujte do V.I.P. zóny zde.

 

Aktuální nabídka užovek 2019 (cornsnakes & great plains rat snake) zde.

(poslední hadi z roku 2019 jsou v nabídce od 5.2.2020)
 
 
 
 
Hady lze rezervovat přes online rezervační systém (nejrychlejší způsob rezervace), přes email info@cepelsnakes.cz , telefonicky (ne sms) na (+420) 771770881 nebo přes Facebook zde.
 

Na teraristických burzách v České republice a při osobním odběru přijímáme platební karty.

I accept credit cards on terra markets in the Czech Republic.

 

!!! ZÁRUKY !!!

U všech zvířat ručím za kvalitu a garantuji barevnou formu .Samozřejmostí je ,že jsou všechna nabízena  zvířata vitální,zdravá a rozkrmená.
Hadi jsou odchováváni samostatně, takže je pečlivě kontrolován příjem potravy u každého jedince. Preferuji osobní odběr, ale po dohodě můžu  hada poslat přes firmu www.privez-zvire.cz
 
!!! REZERVACE !!!
 
Nezávazná rezervace - je možná u zvířat ,která ještě nejsou vylíhnutá a případní zájemci budou informováni o líhnutí a budou mít přednost při výběru hada.Ceny zvířat budou stanoveny až po narození podle barvy ,vzoru.

Závazná rezervace - Hada budu rezervovat 7 dní bez rezervačního poplatku .V případě zaplacení rezervačního poplatku ve výši 30% z ceny hada  je možno rezervaci prodloužit na 1 měsíc. Pokud budete chtít zvíře rezervovat na delší dobu než 1 měsíc  je nutná úhrada rezervačního poplatku ve výši 100%. Při vyzvednutí rezervovaného zvířete bude od celkové ceny odečten rezervační poplatek. V případě, že si v dohodnutém termínu rezervované zvíře nevyzvednete, rezervační poplatek propadá a zvíře bude dál nabízeno. Rezervační  poplatky můžete uhradit na základě vystavené zálohové faktury poštovní poukázkou, bankovním převodem nebo přes PayPal. Splatnost zálohové faktury je 7 dní.