Aktuální nabídka užovek 2021 (corn snakes & great plains rat snakes)

(aktualní nabídka užovek od 3.10.2021 20:00)

Aktuální nabídka Krajt Královských 2021 (Ball Python)

(aktualní nabídka Krajt od 16.10.2021)

Aktuální nabídka Korálovek 2021 (King snakes & Milk snakes)

(aktualní nabídka korálovek od 5.10.2021 20:00)
 
 
Vzhledem k současné situaci nejsou v možnostech odběru v rezervačním systému Terra Burzy. Pokud nemáte zájem o dopravu přes firmy Zverado nebo Přivez zvíře, popřípadě osobní odběr, zadávejte prosím jiný způsob odběru. Telefonicky si domluvíme způsob předání. 
 
Hady lze rezervovat přes online rezervační systém (nejrychlejší způsob rezervace), přes email info@cepelsnakes.cz , telefonicky (ne sms) na (+420) 771770881 nebo přes Facebook zde.
 

Na teraristických burzách v České republice a při osobním odběru přijímáme platební karty.

I accept credit cards on terra markets in the Czech Republic.

 

!!! ZÁRUKY !!!
  • U všech zvířat ručím za kvalitu a garantuji barevnou formu .Samozřejmostí je ,že jsou všechna nabízena  zvířata vitální,zdravá a rozkrmená.
  • Hadi jsou odchováváni samostatně, takže je pečlivě kontrolován příjem potravy u každého jedince. Preferuji osobní odběr, ale po dohodě můžu  hada poslat přes firmu Zverado nebo Přivez zvíře.
 
!!! REZERVACE !!!
 
Nezávazná rezervace - je možná u zvířat ,která ještě nejsou vylíhnutá a případní zájemci budou informováni o líhnutí a budou mít přednost při výběru hada.Ceny zvířat budou stanoveny až po narození podle barvy ,vzoru.

Závazná rezervace - Hada budu rezervovat 7 dní bez rezervačního poplatku .V případě zaplacení rezervačního poplatku ve výši 30% z ceny hada  je možno rezervaci prodloužit na 1 měsíc. Pokud budete chtít zvíře rezervovat na delší dobu než 1 měsíc  je nutná úhrada rezervačního poplatku ve výši 100%. Při vyzvednutí rezervovaného zvířete bude od celkové ceny odečten rezervační poplatek. V případě, že si v dohodnutém termínu rezervované zvíře nevyzvednete, rezervační poplatek propadá a zvíře bude dál nabízeno. Rezervační  poplatky můžete uhradit na základě vystavené zálohové faktury poštovní poukázkou, bankovním převodem nebo přes PayPal. Splatnost zálohové faktury je 7 dní.

Pokud chcete vidět V.I.P. nabídku o 48 hodin dříve než ostatní a využívat výhody mých stránek, jednoduše se zaregistrujte do V.I.P. zóny zde.