Pokud chcete vidět nabídku o 48 hodin dříve než ostatní a využívat výhody mých stránek, jednoduše se zaregistrujte zde.
 

Nabídka užovka červená (cornsnake) 2016 zde.

  Nabídka užovka prériová (great plains rat snake) 2016 zde.

  Nabídka heterodon nosatý (hognose) 2016 zde.

Nabídka korálovky (Lampropeltis) 2016 zde.

 Nabídka užovka červená (cornsnake) starší zvířata zde.

 

Hady lze rezervovat přes email info@cepelsnakes.cz , telefonicky (ne sms) na (+420) 771770881 nebo přes Facebook zde.

 

!!! ZÁRUKY !!!

U všech zvířat ručím za kvalitu a garantuji barevnou formu ( to znamená ,že když uvedu ,že je zvíře 100% het na něco tak to doložím -foto z páření/jelikož chovám hady jednotlivě a k sobě je dávám jen za účelem páření mám z 99% veškeré páření nafocené/,původ rodičů atd. )  50% a 66% hetera v nabídce neuvádím a budu je nabízet za cenu standartně zbarveného hada(barevné formy).Samozřejmostí je ,že jsou všechna nabízena  zvířata vitální,zdravá a rozkrmená.
Hadi jsou odchováváni samostatně, takže je pečlivě kontrolován příjem potravy u každého jedince.Preferuji osobní odběr, ale po dohodě můžu  hada poslat.
 
!!! REZERVACE !!!
 
Nezávazná rezervace - je možná u zvířat ,která ještě nejsou vylíhnutá a případní zájemci budou informováni o líhnutí a budou mít přednost při výběru hada.Ceny zvířat budou stanoveny až po narození podle barvy ,vzoru.

Závazná rezervace - Hada budu rezervovat 7 dní bez rezervačního poplatku .V případě zaplacení rezervačního poplatku ve výši 30% z ceny hada  je možno rezervaci prodloužit na 1 měsíc. Pokud budete chtít zvíře rezervovat na delší dobu než 1 měsíc  je nutná úhrada rezervačního poplatku ve výši 100%. U každého rezervovaného hada budou iniciály a datum do kdy je had rezervován. Při vyzvednutí rezervovaného zvířete bude od celkové ceny odečten rezervační poplatek. V případě, že si v dohodnutém termínu rezervované zvíře nevyzvednete, rezervační poplatek propadá a zvíře bude dál nabízeno. Rezervační  poplatky můžete uhradit poštovní poukázkou, bankovním převodem nebo přes PayPal.